Kurumsal

YÖNETİM

Çeliğin Türkiye’ye, Türkiye’nin çeliğe kattığı değerin dört nesildir kanıtıyız.

 

 

 

Mustafa Gazioğlu – Yönetim Kurulu Başkanı


1951 yılında Kayseri’de doğan Mustafa Gazioğlu, ilk ve orta öğrenimini Mersin'de tamamladı. Yüksek öğrenimi için İstanbul’a gelen Gazioğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği’ni bitirdi. Demir Sac Galvaniz A.Ş.’nin kurulumundan galvaniz hattı müdürlüğüne ve ardından Yönetim Kurulu üyeliğine, şirketin tüm süreçlerinde sorumluluk üstlendi. Aile şirketlerinde edindiği tecrübe ile Gazioğlu, Gazi Metal’in temelini atarak 1987’de kendi markasını kurdu. 1987 yılından bu yana Gazi Metal’in Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Mustafa Gazioğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 


Mehmet Gazioğlu – Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

 

Mehmet Gazioğlu 1977 yılında İstanbul’da doğdu. Yüksek öğrenimini tamamlamak üzere ABD’deki Bryant University’ye giden Gazioğlu, işletme bölümünden mezun olduktan sonra aile şirketine geri döndü. Genç yaşından beri demir-çelik işletme süreçlerine hakim olan Gazioğlu, edindiği akademik başarı ile Gazi Metal’in kurumsallaşma, üretim, yatırım, büyüme ve markalaşma süreçlerini yönetmeye başladı. Demir-çelik sektörü dışında da girişimci bir kimliğe sahip olan Gazioğlu’nun bir film şirketi bulunuyor. Ayrıca aktif olarak Sanatla uğraşmaktadır. 2001 yılından bu yana Gazi Metal’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığını üstlenen Mehmet Gazioğlu iki çocuğa sahip.

 

 Emir Gazioğlu – Yönetim Kurulu Üyesi

1979 yılında İstanbul’da doğan Emir Gazioğlu yüksek öğrenimini ABD’deki Leghigh University’de finans bölümünde tamamladı. İstanbul’a geri dönmesinin ardından sahip olduğu bilgi ve tecrübelerini aile şirketinde değerlendirmeye karar verdi. Gazi Metal’in finans, pazarlama, satış ve çelik servis merkezi süreçlerini yöneten Emir Gazioğlu, evli ve üç çocuk babası.